YESlashes
Táto inovatívna kúra dokáže urobiť s výrazom očí hotové zázraky. Pôsobí na riasy a obočie.

„WOW! Riasy rastú ako bláznivé!"

Za 15 dní získate dlhé, husté a čierne riasy – akoby nalepené u kozmetičky, ale… 100 % prírodné:

 • raz a navždy dlhšie aspoň o +3 mm
 • 2-násobné zahustenie bez umelého efektu
 • bez zbytočného vyhadzovania peňazí
autor

Zdravím vás!

Volám sa dr. Magda Dašinská, som kozmetička a trichologička s 20-ročnou praxou. Som rada, že ste tu, pretože vďaka tomu sa čoskoro pozriete do zrkadla a uvidíte šťastie vo svojich očiach.

Dnes vám predstavím prirodzenú 15-dňovú metódu na výrazné predĺženie, zahustenie a stmavenie rias, ktorú som vymyslela. Vďaka nej budete vyzerať úžasne 24 hodín denne – dokonca i BEZ MEJKAPU. Zabudnete na utrácanie peňazí za umelé riasy alebo dokonca na nutnosť použitia maskary.

Znie to úžasne, však? Najlepšie na tom je, že účinok je absolútne zaručený. Je vedecky dokázaný klinickými štúdiami, na ktorých sa zúčastnilo 60 000 žien, a potvrdilo ho viac ako 30 000 spokojných spotrebiteliek.

Už za 15 dní raz a navždy zabudnete na:

riasy
 • krátke, riedke, tenké, slabé alebo príliš svetlé riasy
 • utrácanie množstva peňazí za umelé riasy
 • a dokonca aj na maľovanie rias maskarou!

Získate prirodzene dlhé, husté a havranie riasy, o akých sa vám ani nesnívalo! A vďaka tomu:

riasy
 • získate pôsobivé zvýraznenie očí a každý deň vás budú zahŕňať komplimentmi,
 • ušetríte kopu peňazí, ktoré by ste minuli za umelé riasy alebo maskaru (to znamená až o 500 eur mesačne viac na vašom účte, teda 6000 eur ročne!)
 • budete krásna 24 hodín denne aj bez mejkapu – dokonca hneď po prebudení!

Nové, husté a silné riasy vám dorastú za 15 dní – dokonca aj na miestach, kde sú dlhodobo riedke

Prírodnou metódou na výrazné predĺženie, zahustenie a stmavnutie rias je keratínový bioaktivátor, ktorý som vynašla. Vďaka nemu aj tie ženy, ktoré prišli prakticky o všetky riasy, získali za 15 dní vejárik rias ako motýlie krídla.

Áno, konečne je to možné! Potvrdzuje to napríklad pani Veronika z Púchova, ktorá ešte pred niekoľkými mesiacmi nemala ani najmenšiu nádej, že jej niekedy riasy dorastú…

„Riasy by mi už nikdy nedorástli…”

before

Pred…

before

Po 15 dňoch kúry s keratínovým bioaktivátorom

O riasy som prišla kvôli chorobe… Na viečkach som nemala ani jeden chĺpok. Keď som sa dozvedela, že mi riasy už nikdy nenarastú, upadla som do hlbokej depresie. Nádej mi vrátil až prípravok doktorky Dašinskej.

Šokovalo ma to. Moje riasy JEDNODUCHO DORÁSTLI. Už počas prvého týždňa kúry som mala čo maľovať maskarou. Po 2 týždňoch boli moje riasy 5-krát dlhšie a hustejšie ako pred vypadnutím. Rovnako aj obočie. Nemusím používať ani riasenku a som bez seba od radosti! Je to také príjemné vidieť, ako sa muži za mnou na ulici obracajú…

Veronika Sotáková, 37 rokov, Púchov

Toto je prvá metóda, ktorá oživuje aj odumreté vlasové folikuly

Nezáleží na tom, aké krátke, riedke a slabé sú vaše riasy. Nezáleží na tom, z akého dôvodu nevyzerajú tak, ako by ste chceli: buď máte od prírody menej výrazné oči, alebo ste ich výzor narušili umelými riasami, alebo možno v dôsledku hormonálnych porúch či choroby… Za 15 dní prejdete veľkolepou metamorfózou a získate krásny vzhľad, o ktorom snívate.

Dokonca aj v prípade, že ste už nejaké ošetrenie mihalníc alebo obočia použili a neosvedčilo sa vám – teraz máte 100 % záruku úspechu.

Toto sú výskumom potvrdené účinky keratínového bioaktivátora na intenzívny rast rias:

 • obnovenie neaktívnych alebo odumretých vlasových folikulov na očných viečkach alebo obočí – už po 2 dňoch používania začnú rásť nové a silné riasy (alebo obočie), a to aj v dlhodobo riedkych miestach (túto vlastnosť nemá žiadny kondicionér alebo sérum dostupné na trhu)
 • extrémne urýchlenie rastu chĺpkov a predĺženie rias minimálne o 3 mm (rekordérka si predĺžila riasy až o 9 mm!) – po 15 dňoch vyzerajú prirodzené riasy lepšie ako umelé
 • minimálne 2-násobné zahustenie rias a zosilnenie chĺpkov o 60 % – riasy a obočie sú tak ešte hustejšie a výraznejšie
 • radikálne zabránenie vypadávaniu rias a obočia – pevne usadí vlasy v cibuľkách a predlžuje životnosť vlasov približne o 300 %
 • intenzívne posilnenie a výživa vlasovej štruktúry – riasy a obočie sú silné a odolné voči vypadávaniu, lámavosti, mechanickému poškodeniu a UV žiareniu
 • stmavenie chĺpkov – tie sa stávajú výraznejšími bez potreby farbenia, napr. hennou.

Prírodný keratínový bioaktivátor môžete použiť aj na obočie

before

Pred…

after

Po 15 dňoch

Kúra vďačí za svoj všestranný účinok komplexu, ktorý som vyvinula a ktorý stimuluje vlasy až na 5 úrovniach (rast, dĺžka, hrúbka, posilnenie, ochrana). O chvíľu vám o ňom porozprávam.

Prečo som sa rozhodla vytvoriť „zázračný prípravok na rast rias”?

Faktom je, že výzor očí je kľúčovou súčasťou ženskej krásy. Každá z nás sa chce cítiť krásna. Dlhé riasy a výrazné obočie dodávajú tvári charakter, tvarujú ju a spôsobujú „pozdvihnutie” očného viečka. Zvýrazňujú krásu a… zaručujú mladší vzhľad! Podmanivý vzhľad láka mužov a spôsobuje, že pohľad do zrkadla sa stáva potešením.

Výrazné riasy a obočie sú nevyhnutné pre každú ženu:

 • formujú tvár a dodávajú jej charakter
 • zvýrazňujú krásu a pridávajú na atraktivite
 • spôsobujú "pozdvihnutie" očného viečka a tým omladzujú vzhľad až o 10 rokov!

Preto je zvýraznenie očí také dôležité, aby ste sa cítili ako krásna, príťažlivá a upravená žena.

Keď riasami zažmurkáte, vyžaruje z vás šarm, vďaka ktorému vás ľudia vnímajú pozitívne. Dokazuje to aj výskum University of Danvare, ktorý ukázal, že šarm je prvkom, ktorý je pri kontakte s inou osobou vnímaný ako prvý. Platí to najmä pre vzťahy medzi mužom a ženou.

Stručne povedané: čím dlhšie sú vaše riasy, tým viac sa páčite mužom a tým viac sympatií vzbudzujete u žien. Potom je až o 78 % pravdepodobnejšie, že splnia vaše požiadavky alebo s vami budú súhlasiť.

Bohužiaľ, len málo žien sa môže pochváliť prirodzene dlhými, hustými a tmavými riasami. Ešte pred rokom to platilo i pre mňa. Moje riasy boli krátke, riedke a takmer neviditeľné. Maľovala som si ich maskarou, ale potom moje viečka vyzerali ako… pavúky s 8 nohami. Okrem toho je jasné, že riasenku je potrebné na noc odstrániť. Ráno už pohľad do zrkadla nie je príjemný. Kamarátka mi odporučila, aby som si nechala nalepiť umelé riasy, a uistila ma, že je to veľmi pohodlná alternatíva. Preto som sa rozhodla ísť na tento zákrok ku kozmetičke a vtedy…

Bol som na krok od tragédie…

Bohužiaľ, žiadna štylistka umelých rias vám nedá najavo, že aj tá najmenšia chyba vás môže pripraviť o zrak. Zažila som to na vlastnej koži, aj keď som si vybrala ten najdrahší kozmetický salón.

Počas procedúry lepenia umelých rias mi začalo slziť oko. Štylistka ma ubezpečila, že u niektorých žien je to normálne a nemám si robiť starosti. Ale ja som predsa skúsená kozmetologička a veľmi dobre viem, že takáto alergická reakcia sa počas zákroku v profesionálnom salóne nesmie vyskytnúť.

Oko strašne bolelo a štípalo. Bolo celé červené a opuchnuté. Už som tie galeje nevydržala a išla som na pohotovosť. Očný lekár mi povedal, že som sa dostavila na poslednú chvíľu.

before

To je to, do čoho ma priviedlo nalepenie umelých rias...

Do oka sa mi dostalo lepidlo na riasy a začalo mi doslova rozožierať očnú buľvu. Ukázalo sa, že štylistka na nalepenie rias nepoužila originálne lepidlo, ale toxickú čínsku napodobeninu, ktorá nebola testovaná. Štylistka o tom ani nevedela, pretože podvodu sa dopustila distribučná spoločnosť.

Kvôli umelým riasam som takmer prišla o oko!

Keby som išla k lekárovi až na druhý deň, možno by mi musel oko amputovať… Keby som včas nezareagovala, dnes by som chodila s páskou cez jedno oko ako pirát. Oko sa našťastie podarilo zachrániť, ale v nemocnici som musela stráviť až týždeň.

Čo keby som neobjavila dobrého oftalmológa? Alebo keby som príznaky ignorovala a myslela si, že mám jednoducho precitlivené oči a nejako to prežijem? Strach pomyslieť.

Prečo sa to stalo práve mne? To neviem. Je však šťastím v nešťastí, že ma táto traumatická skúsenosť motivovala k vynájdeniu prirodzenej a bezpečnej metódy na predĺženie, zahustenie a zvýraznenie rias. Urobila som to pre seba – a teraz sa o výsledky svojej tvrdej práce delím so všetkými ženami, ktoré chcú byť prirodzene krásne.

Robíte si umelé riasy alebo sa na to chystáte? 5-krát si to rozmyslite…

riasy

Moja skúsenosť s lepením umelých rias je mimoriadne nešťastná a drastická. Riziko poškodenia očí lepidlom však nie je jedinou slabinou týchto zákrokov. Zoznam vedľajších účinkov je oveľa dlhší…

 • Môžete prísť o svoje prirodzené riasy

  Umelé riasy a lepidlo, ktoré sa na ne používa, poškodzujú prirodzené chĺpky. Následne začnú vypadávať a rednúť, čím vznikajú nepekné medzery. Kozmetička vám potom navrhne metódu 2:1 alebo 3:1. Účinok bude senzačný, ale… bude trvať maximálne 2 týždne a bude potrebný ďalší zákrok. Nakoniec môžete prísť takmer o všetky prirodzené riasy, až nebude na čo pripevniť tie umelé. Sami si odpovedzte na otázku: naozaj to stojí za to riziko?
 • Prichádzate o čas

  Procedúra predlžovania rias je časovo veľmi náročná. Samotný zákrok trvá približne 2,5 hodiny (musíte však pripočítať cestu ku kozmetičke) a musí sa opakovať každé 2-3 týždne. Vo víre každodenných povinností je ťažké nájsť si čas, ale ani v práci, ani doma nemáte „dovolenku na riasy”.
 • Prichádzate o peniaze

  500 eur mesačne, teda 6 000 eur ročne! Nebolo by lepšie minúť tieto peniaze na zahraničnú cestu, nový televízor alebo rekonštrukciu kúpeľne – namiesto toho, aby ste ich míňali na nebezpečné procedúry?
 • Musíte dodržiavať viacero pravidiel

  Okrem iného si musíte dávať pozor, aby ste nespali tvárou k vankúšu, pretože umelé riasy sa budú krútiť. Musíte tiež dbať na ich hygienu, pretože pri nesprávnom odlíčení môže dôjsť k podráždeniu a dokonca k problémom s parazitmi. Každý deň si tiež musíte riasy rozčesávať.
 • Riskujete zhoršenie svojho zdravia!

  Mnoho štylistiek používa škodlivé falzifikáty značkových výrobkov, aby znížili náklady a viac zarobili. Takéto falzifikáty najčastejšie dráždia oči a nakoniec môžu viesť k zhoršeniu zraku. Okrem toho aj značkové lepidlá často spôsobujú alergické reakcie: štípanie, bolesť, opuch a začervenanie očí.

Prečo by ste mali riskovať a ešte za to draho platiť? Len sa pozrite, aké sú riziká lepenia umelých mihalníc. To je desivé!

before

Prečo by ste to mali riskovať… 😱

after

Keď po 15 dňoch ošetrenia keratínovým bioaktivátorom môžete mať TOTO! ❤

Teraz je módna prirodzenosť

Sociologický výskum Univerzity v Danvare jasne ukazuje, že až 69 % ľudí (vrátane 76 % mužov) považuje umelé riasy za neatraktívne a označuje ich za zbytočný doplnok. Navyše, v súčasnosti je v móde trend prirodzeného životného štýlu a prirodzeného vzhľadu, pričom čoraz viac ľudí hovorí, že sa im „umelé tváre” hnusia.

Myslím, že už nikomu netreba vysvetľovať, že je lepšie starať sa o prirodzené riasy, ako sa znetvoriť výberom umelých. Je logické, že 15-dňová kúra na intenzívny rast rias je lepšou voľbou.

Štylistky umelých rias už zúria, že kvôli mojej kúre na riasy prídu o prácu

Nečudujem sa im. Koniec koncov, svojmu remeslu sa učia už dlho a za lepenie umelých mihalníc zarábajú obrovské sumy peňazí. Musia si však uvedomiť, že krásu žien dotvárajú len naoko. V skutočnosti im robia medvediu službu a vystavujú ich nielen riziku straty prirodzených mihalníc, ale aj vážnym očným komplikáciám.

Zdravie je dôležitejšie ako krása. Teraz si však už nemusíte vyberať medzi zdravím očí a krásou. Máte prirodzený spôsob, ktorý vám zaručí riasy krajšie ako nalepené – pretože sú 100 % prírodné!

„Vôbec sa nemusím maľovať. To je ale úľava!!!”

before

Pred…

after

Po 15 dňoch kúry s keratínovým bioaktivátorom

Nenávidela som riasenku, ale nevedela som si život bez nej predstaviť… Ešte aj do obchodu po rohlíky som si chodila s mejkapom. Bez toho som sa cítila strapatá a posadnutá tým, že si ľudia pri pohľade na mňa myslia, že som škaredá. Po 10 rokoch každodenného maľovania som sa zobudila s tým, že som prišla o polovicu mihalníc. Maskara ich zlepila, vyzeralo to hrozne. Používala som nejaké kondicionéry a naozaj sa mi riasy na chvíľu predĺžili, ale neboli hustejšie…

Na druhej strane, po 2 týždňoch používania tohto prípravku mám riasy stokrát krajšie ako po riasenke, a mega dlhé a mega husté! Ušetrím kopec času, pretože si nemusím robiť mejkap ani ho odstraňovať. A na rande chodím s takým sebavedomím, ako nikdy predtým. Jednoducho úžasné!

Marika Kušnírová,29 rokov, Levoča

Používate na riasy maskaru? Mám dobrú aj zlú správu…

Maskara je najčastejšie kupovaným kozmetickým prípravkom, ktorý si kupujú ženy na celom svete. Skutočne umožňuje zvýrazniť riasy, ale nedokáže ich predĺžiť ani zahustiť. Namiesto toho vytvára nevzhľadné hrudky, omrvinky a šmuhy. Je to predsa jednoducho otravné!

Používanie maskary má rovnako toľko nevýhod, ako nalepovanie umelých rias…

riasy
 • Musíte ho odstraňovať

  Odstraňujete maskaru a… kúzlo je preč. Koniec krásneho vzhľadu. Aby toho nebolo málo, pri odstraňovaní mejkapu si musíte trieť oči a pritom si vytrhávate riasy. Týmto spôsobom dráždite citlivú pokožku okolo očí a urýchľujete tvorbu vrások…
 • Riasy nezhusťuje

  Naopak – zlepuje ich, a tým sa ešte viac stenčujú, až nakoniec začnú vyzerať ako pavúčie nohy…
 • Pri kontakte s vodou sa rozmazáva

  Je to skutočne nepríjemné na dovolenke, v saune alebo pri bazéne (a je jasné, že vodovzdorná maskara je pre riasy zabijak).

Už viac nemusíte byť otrokom maskary!

Len si predstavte, aké úžasné bude rozlúčiť sa s maskarou raz a navždy. Už žiadne rozmazávanie, žiadne drobenie, žiadne nevzhľadné hrudky a zlepené riasy. Už žiadne neustále maľovanie a umývanie. Žiadne pálenie ani podráždenie po odstraňovaní mejkapu. Začiatok slobody: vyzeráte krásne a fantasticky, aj keď sa kúpete, keď ste v saune alebo dokonca aj keď plačete (dúfajme, že od šťastia!).

before

Prečo by ste sa mali rozčuľovať…?

after

Keď po 15 dňoch ošetrenia keratínovým bioaktivátorom môžete mať toto!

„Cudzí ľudia mi skladajú komplimenty!”

before

Pred…

after

Po 15 dňoch kúry s keratínovým bioaktivátorom

Kedysi som mala krásne riasy. Boli dlhé a tmavé. Ale len do času. Jedného dňa som sa pozrela do zrkadla a jednoducho tam neboli. Kvôli hormonálnym problémom mi začali vypadávať vlasy. Ale riasy? No tak ale! Týždeň som nevychádzala z domu. Len som revala a z tých viečok bez rias mi kvapkali slzy. Kamarátka mi búchala na dvere, ale nemohla som sa jej ani ukázať. Nakoniec som jej otvorila a ona takmer spadla zo schodov, keď ma zbadala. Bolo to tak!

A práve ona mi našla ten zázrak. Hovorí mi: „Aďka, vyskúšaj toto, horšie to vari nebude!”. Veď je to tak, nie? No, tak som sa tým mazala. Denne.

A hovorím vám, po pár dňoch som už mala také kratučké chĺpky. Napadlo ma, aspoň že tak. Ale neprestala som s tým. Ubehli 2 týždne a... mám ešte dlhšie a tmavšie riasy, ako som mala predtým. Keď žmurkám tak vírim vzduch. Samozrejme, žartujem, ale riasy sú také krásne, že ma oslovujú úplne neznáme ženy a pýtajú sa, či nie sú umelé.

Andrea Chlumecká, 29 rokov, Bytča

Ako to funguje?

Teraz vám stručne poviem, ako keratínový bioaktivátor funguje a prečo je to jediná metóda, ktorá vám zaručí extrémne predĺženie, zhustenie a spevnenie vašich rias (alebo obočia).

Prirodzeným stavebným prvkom vlasov je proteín nazývaný keratín. Ak sú riasy alebo obočie tenké a slabé, znamená to, že majú nedostatok tohto stavebného prvku.

Chĺpky môžu stratiť keratín viacerými spôsobmi: použitím maskary, odstraňovačom mejkapu, umelých rias, mechanickým poškodením, UV žiarením, nesprávnou stravou, hormonálnymi poruchami, oslabením organizmu a dokonca aj stresom…

Z týchto dôvodov začnú oslabené riasy vypadávať. Vlasový folikul zostáva prázdny a – ak mu chýba keratín na vyklíčenie nového vlasu – odumiera. Vtedy sa vaše riasy preriedia a vy sa pozriete do zrkadla a ste frustrovaná, že vaše riasy nie sú tak husté a dlhé, ako by ste chceli…

V drogériách nájdete keratínové kondicionéry, ktoré dávajú falošnú nádej na pekné zvýraznenie očí, ale je to bohužiaľ obyčajný podvod.

Prečo keratínové kondicionéry, ktoré si môžete kúpiť v drogérii, NEFUNGUJÚ?

Kondicionéry z drogérie pôsobia len chvíľu. Môžu len mierne urýchliť rast rias. V žiadnom kondicionéri na riasy na celom svete nie je zložka, ktorá by oživovala odumreté vlasové folikuly a zhusťovala riasy. Preto je môj keratínový bioaktivátor taký prelomový.

Ak začnete používať kondicionér z drogérie, dostanete sa do veľkej pasce nekonečného ošetrovania. Uvidíte dočasný efekt, ale keď spotrebujete celé balenie – riasy začnú vypadávať. Ide o typický podvod výrobcov, ktorých záujmom je, aby ste rýchlo bežali do obchodu po ďalšie balenie výrobku a oni si tak udržali svoj biznis.

Aby toho nebolo málo, kondicionéry na riasy z drogérie obsahujú nebezpečnú látku bimatoprost. Oftalmológovia upozorňujú, že medzi najzávažnejšie komplikácie po použití prípravkov s bimatoprostom patrí zápal spojiviek, zápal okrajov viečok, povrchový zápal rohovky, oslabenie zraku a zníženie zrakovej ostrosti. Výrobcovia kondicionérov s bimatoprostom by sa mali hanbiť za to, že vystavujú nič netušiace ženy takémuto riziku!

„To je proste GENIÁLNE!”

before

Pred…

after

Po 15 dňoch kúry s keratínovým bioaktivátorom

Je to hlúpe mať komplexy kvôli riasam? Ja jeden mám. Moment, nie! Stop! MALA SOM. Všetko sa zmenilo, keď som podstúpila kúru s bioaktivátorom. Samozrejme, bol to už ktovie koľký prípravok v poradí. A hoci tie predošlé trochu fungovali, tak mi stekali do očí, ktoré ma potom poriadne pálili. A stačilo ich len odložiť a po týždni tie o trochu dlhšie riasy vypadli.

Tu boli efekty dobré od začiatku. Veľmi som sa tešila, ale obávala som sa, že je to iba na krátky čas, alebo že ju budem musieť užívať do konca života. Aké bolo moje prekvapenie, keď som kúru ukončila. Je to už týždeň – riasy sa držia. Po druhom týždni – riasy sú stále krásne. Bola som pozitívne zaskočená. Prešiel mesiac a NIČ! Riasy sú stále dlhé, zhustené a o dosť tmavšie. GENIÁLNE!

Ilona Dovalová, 43 rokov, Gelnica

Je to jediný prirodzený spôsob, ako získať dlhé, husté a výrazné riasy a obočie

Ak použijete keratínový bioaktivátor, za 15 dní získate raz a navždy úžasne krásne riasy a obočie, prirodzene, bez vedľajších účinkov. Nepredávam ho do žiadnych drogérií. Preto vás veľmi prosím, dajte si pozor na falzifikáty! Originálnu kúru si môžete objednať výlučne na tejto webovej stránke.

Jednoduchý, ale SILNÝ účinok: trvalá aktivácia rastu rias

Keratínový bioaktivátor funguje na 1 jednoduchom princípe pôsobenia pri zdroji. Prirodzeným spôsobom programuje každý jednotlivý vlasový folikul na nepretržitú produkciu keratínu. Tento jav som nazvala „prírodnou keratínovou stimuláciou”.

Stačí 15 dní kúry, aby ste raz a navždy spustili prirodzenú stimuláciu keratínu vo vlasových folikuloch a navždy sa tešili z vejárikov mihalníc na viečkach.

before

Pred: prázdne vlasové folikuly, slabé a krátke riasy

after

Po 15 dňoch: neuveriteľne dlhé, husté, silné a havranie riasy!

Ak to ešte raz zhrnieme, prirodzená stimulácia keratínu má hlboký a komplexný účinok:

 • obnovenie neaktívnych alebo odumretých vlasových folikulov na očných viečkach alebo obočí – už po 2 dňoch používania začnú rásť nové a silné riasy (alebo obočie) aj na dlhodobo riedkych miestach (túto vlastnosť nemá žiadny kondicionér alebo sérum dostupné na trhu)
 • extrémne urýchlenie rastu chĺpkov a predĺženie rias minimálne o 3 mm (rekordérka si predĺžila riasy až o 9 mm!) – po 15 dňoch vyzerajú prirodzené riasy lepšie ako umelé
 • minimálne 2-násobné zahustenie rias a zosilnenie chĺpkov o 60 % – riasy a obočie sú tak ešte hustejšie a výraznejšie
 • radikálne zabránenie vypadávaniu rias a obočia – pevne usadí vlasy v cibuľkách a predlžuje životnosť vlasov približne o 300 %
 • intenzívne posilnenie a výživa vlasovej štruktúry – riasy a obočie sú silné a odolné voči vypadávaniu, lámavosti, mechanickému poškodeniu a UV žiareniu
 • stmavenie chĺpkov – tie sa stávajú výraznejšími bez potreby farbenia, napr. hennou.

„5 stoviek mesačne mi zostane v peňaženke, pretože nemusím chodiť ku kozmetičke”

before

Pred…

after

Po 15 dňoch kúry s keratínovým bioaktivátorom

4 roky som chodila na predlžovanie rias. Na prvý pohľad pekné, ale aspoň každé 2 týždne som to musela opakovať, a to nie sú lacné veci. Takže keď sa moja finančná situácia zhoršila a ja som začala počítať každý cent, nemohla som už na túto procedúru chodiť.

Bohužiaľ, keď všetky umelé riasy odpadli, zistila som, že moje vlastné riasy sú v žalostnom stave. Boli to také jemné chĺpky, aké majú novorodenci. Čakala som mesiac, potom ďalší. Ale nič sa nezmenilo. Navyše sa na tých riasach žiadna riasenka nedržala. Tragédia.

V autobuse som si niečo prezerala v mobile a zaujal ma článok o tomto keratínovom bioaktivátore. Niečo som si o tom prečítala a rozhodla som sa, že nemám na čo čakať. Vystúpila som z autobusu a ešte na zastávke som si ho objednala.

A teraz to najlepšie! Po 15 dňoch sú moje riasy – naozaj MOJE VLASTNÉ – nádherné. Moje kamarátky si myslia, že si ich stále nechávam predlžovať, a za mojím chrbtom si šepkajú, že hoci nemám peniaze, tak na riasy chodím. Ale nech si rozprávajú. Ja viem svoje!

Karina Dorová, 37 rokov, Trnava

Vedecky dokázané účinnky

účinky účinky účinky účinky

7 nezávislých laboratórií na celom svete testovalo keratínový bioaktivátor z hľadiska účinnosti, bezpečnosti a kvality. Všetky testy vyšli s príkladnými výsledkami a za svoje úspechy som získala niekoľko ocenení, najmä cenu Best Cosmetological Discovery of the Year. V kozmetickom priemysle má toto ocenenie rovnakú prestíž ako Nobelova cena.

Grafy z klinických štúdií si môžete pozrieť nižšie:

Dĺžka
dĺžka

Zmena dĺžky rias počas kúry s keratínovým bioaktivátorom
Výsledok po 15 dňoch: v priemere o 6 mm dlhšie riasy

Hustota
dĺžka

Zmena hustoty rias počas kúry s keratínovým bioaktivátorom
Výsledok po 15 dňoch: v priemere 2-násobne hustejšie riasy

Hrúbka
dĺžka

Zmena hrúbky rias počas kúry s keratínovým bioaktivátorom
Výsledok po 15 dňoch: v priemere o 60 % hrubšie riasy

Máte 100 % záruku, že kúra keratínovým bioaktivátorom je:

 • Jednoduchá

  Nemusíte sa namáhať, nemusíte mať špeciálne zručnosti ani čítať zložité inštrukcie. Na dosiahnutie úžasných rias a fascinujúceho vzhľadu stačí raz denne naniesť tenkú vrstvu keratínového bioaktivátora na celú dĺžku rias (podobne ako riasenku). A ak chcete zvýrazniť obočie – naneste ho aj na obočie. Jedno balenie stačí na kompletnú kúru rias a obočia.
 • Účinná

  Keratínový bioaktivátor zaručuje 10-krát lepšie výsledky ako všetky kondicionéry na riasy na svete spolu. Ide totiž o jediný a prvý prípravok na svete, ktorý raz a navždy "naprogramuje" vlasové folikuly na produkciu keratínu. A s nimi aj dlhých, hustých a silných chĺpkov – dokonca, aj keď sú folikuly už roky neaktívne alebo dokonca mŕtve. 100 % užívateliek potvrdzuje účinok: vejárik rias už po 15 dňoch!
 • Bezpečná

  Keratínový bioaktivátor je 100 % prírodnou kúrou. Neobsahuje žiadne nebezpečné látky, ktoré by mohli podráždiť očné viečka alebo oči. To je veľmi dôležité. Vďaka tomu môžete byť spokojné, pretože za svoju krásu neplatíte zdravím. Prípravok nevniká do očí a môžete ho bezpečne používať, aj keď trpíte očnými chorobami alebo vadami, nosíte kontaktné šošovky alebo máte citlivé oči či pokožku náchylnú na alergie.

„Ľutujem, že som otáľala s objednávkou”

before

Pred…

after

Po 15 dňoch kúry s keratínovým bioaktivátorom

To je SUPER! Neverím vlastným očiam, keď sa na seba pozriem do zrkadla. Mám doslova záclonku z mihalníc. Ako všetky tie ženy, ktoré si robia mejkap na internete. Lenže ony si ich lepia umelé.

Tá kúra, to je nejaký zázrak. Tu nie je vôbec o čom uvažovať. Na jednej stránke som videla dievča, ktoré ukázalo svoje fotografie pred jej použitím a potom po 2 týždňoch. Myslela som si, že je to fotomontáž. Počkala som týždeň, dva. Ale nedalo mi to pokoja. Raz v noci, keď som nemohla zaspať, napadlo ma: „Ale dobre, vyskúšam to…” a poslala som objednávku.

Ľutovala som, že som tie dva týždne čakala. Preto teraz, keď o tom rozprávam a ukážem svoje fotografie pred a po, priateľsky upozorňujem, aby neváhali, ale kupovali. Moje kamarátky našťastie nie sú tvrdohlavé ovce ako ja. Objednávku poslali rýchlo a s výsledkami sú tiež spokojné. Normálny riasy ako u modeliek.

Sofia Ivanová, 35 rokov, Revúca

Ohromujúci efekt pre spodné a horné riasy a obočie len za 15 dní

Jednoduché použitie

Komplexné pôsobenie (dĺžka, hrúbka, rast, posilnenie, ochrana)

100% prírodná a bezpečná metóda

Vedecky preukázaná účinnosť

Výdatnosť: jedno balenie, celá kúra

YESlashes

Doprajte si krásu, ktorú si zaslúžite – a využite pritom super akciu!

Kúru s keratínovým bioaktivátorom som nazvala YESlashes a vy ju môžete mať doma už zajtra. A ak máte radi propagačné akcie – túto môžete využiť. Do 29-8-2023 prebieha špeciálna akcia, v rámci ktorej si môžete kúru objednať až o 41 eur lacnejšie.

Nezabudnite, že moja kúra s keratínovým bioaktivátorom obdržala certifikáty kvality, prírodného pôvodu a bezpečnosti. Dodáva sa aj so spotrebiteľskou zárukou spokojnosti, takže vďaka tomu nič neriskujete.

Na záver vám chcem povedať, že som veľmi rada, že s mojou pomocou vás už o 15 dní budú zahŕňať komplimentami. Dosiahnete senzačné zvýraznenie očí a nebudete sa musieť líčiť, aby ste vyzerali krásne aj hneď po prebudení. Viem, o čom hovorím, pretože to zažívam každý deň. Nemôžem potlačiť svoju radosť z toho, že môžem tento nádherný pocit sprostredkovať aj vám ❤

Srdečne vás pozdravujem!
Dr. Magda Dašinská

Podajte objednávku

Objednávate si YESlashes

Cena: 86 eur45 eur doručenie zadarmo

Formulár YESlashes